Teslimat İade

Teslimat Bilgisi:

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonraki maksimum 3 iş günü, kapıda ödemeli siparişiniz ise 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

 

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin:

Siparişiniz hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse samiden.com 0543 345 1102 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da destek@samiden.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

 

Ücret İade Süreci:

İade ürününüz samiden.com yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

 

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

İade, değişim adresi:

samiden.com

Demet Mah. 357. Cd. 382 Sk. No:3/C 06200 Yenimahalle/Ankara

0543 345 1102